22 Mil - Mile 22 2018 Türkçe Dublaj izle
FavoriteLoadingAdd to favorites

22 Mil – Mile 22 2018 Türkçe Dublaj izle

22 Mil – Mile 22 2018 Türkçe Dublaj izle Hayatını tamamiyle gizlilik içerisinde yaşayan James Silva , resmi olarak yaşamamaktadır. Gizli bir CIA ekibinin lideri olan Silva son görevinde büyük bir mücadeleye girecektir. Ülke de 6 şehre birden yayılan bir virüs’ü durdurmak için ele geçirdikleri gizli bir adam onları çözüme götürecekken bu adamın peşinde sadece devlet yoktur. Gizemli adamı biran önce güvenli bir yere götürüp bu virüs’ü durdurmak zorunda olan Silva ve ekibinin aksiyon ve macera dolu macerasının anlatıldığı filmimiz 22 Mil – Mile 22 yi sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

22 Mil – Mile 22 2018 Film hd izle, 22 Mil – Mile 22 2018 Film tek part izle, 22 Mil – Mile 22 2018 Film 720p&1080p izle, 22 Mil – Mile 22 2018 Film Full izle

22 Mil – Mile 22 2018 Türkçe Dublaj izle
Yorumlar

< Tüm gün stresli iş ortamı, dışarıdaki iş, evdeki iş derken, insan kendisine bir türlü vakit ayıramıyor. Her sezon yeni sinema filmleri çıkıyor ama ha bu gün, ha yarın derken bir türlü sinemaya bile gidilemiyor. Fakat artık rahatlık, keyif ve tüm filmler evinize geliyor. En son sistem kaliteli çözünürlük ile sizde hd film izleme keyfini evinizde rahat bir ortamda yaşayabilirsiniz. İstediğiniz saatte tüm işlerinizi bitirip, bilgisayar karşısına geçip kaliteli dakikalar geçirebilirsiniz. Her şey parmaklarınızın arsında bulunuyor. Son sistem rahatlık ve güzellik sizlerledir. Artık kendinizi biraz şımartmamın zamanı geldi. Canınızın istediği saatte, en sevdiğiniz filmi izleyebilir hatta birden fazla filmi aynı günde izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Mola sizin ellerinizde, durdurmak sizin ellerinizde, başa getirip yeniden izlemek sizin ellerinizdedir. Online ortamda  yerli film izleme keyfi her şekilde sizlere konfor sağlıyor. Gerilim, macera, bilim kurgu, korku, komedi, romantizm ve film izle  seçeneklerinden istediğinizi seçip ayaklarınızı uzatıp izleyebilirsiniz. Karışan, sınır koyan yok. Beğenmediğinizde sonuna kadar izleme gibi bir mecburiyetiniz yok. Geçin bilgisayar başına, canınız ne zaman ve hangi filmi isterse izleyin. İşiniz mi çıktı, dondurun sonra devam edin. Yafa kapatın başka bir zaman izleyin. Kaliteli zamanı evde geçirmenin yolu, 2017 film izleme ile olur. Seç izle, indir sonra izle. Bin bir çeşit film içinden istediğini izle, karar sadece senin.