American Made : Kaçakçı 2017 Film izle
FavoriteLoadingAdd to favorites

American Made : Kaçakçı 2017 Film izle

Fragman
 • STREAM LOAD
  606
 • Yüksek bütçeli ve beklenilen film şimdi baglanfilmzile1.com farkıyla sizlerle.
  Bu filmin başrolün de Tom Cruise yer almakta.
  Barry Seal ailesi eşliğinde iyi bir hayat sürmektedir.
  Ancak kendine gelen CIA dan önerisi reddetmeyerek bir müddetliğine ailesinden terk etmek mecburiyetinde kalır.
  Bu iş önerisi ertesi ise Güney Amerika’ya kendine teslim edilen silahları taşıyacaktır.
  İlk başta ufak bir iş olarak görünsede vakit geliştikçe iş potansiyeli büyüyeceğinden kaynaklı bu işte dönen parada büyüyecek ve tehlike artacaktır.
  Bir müddet ardından ise Barry çevreninde yeniden CIA ‘ ya bağımlı olan bağımlılık yapıcı madde baronunu da görünce işin ne kadar tehlikeli olduğunun farkına varması basit olacaktır.
  Bu film tamamiyle Barry Seal’in gerçek hayat öyküsünden bir öykü olarak izleyiciler veyahut buluşuyor.
  Bol aksiyonlu bu arada eğlenceli bir gülünç senaryosu veyahut yüksek imdb puanının ne kadar haklı olduğunu işaret ediyor.

  Yorumlar

  Joe Morgan Authentic Jersey 
  < Tüm gün stresli iş ortamı, dışarıdaki iş, evdeki iş derken, insan kendisine bir türlü vakit ayıramıyor. Her sezon yeni sinema filmleri çıkıyor ama ha bu gün, ha yarın derken bir türlü sinemaya bile gidilemiyor. Fakat artık rahatlık, keyif ve tüm filmler evinize geliyor. En son sistem kaliteli çözünürlük ile sizde hd film izleme keyfini evinizde rahat bir ortamda yaşayabilirsiniz. İstediğiniz saatte tüm işlerinizi bitirip, bilgisayar karşısına geçip kaliteli dakikalar geçirebilirsiniz. Her şey parmaklarınızın arsında bulunuyor. Son sistem rahatlık ve güzellik sizlerledir. Artık kendinizi biraz şımartmamın zamanı geldi. Canınızın istediği saatte, en sevdiğiniz filmi izleyebilir hatta birden fazla filmi aynı günde izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Mola sizin ellerinizde, durdurmak sizin ellerinizde, başa getirip yeniden izlemek sizin ellerinizdedir. Online ortamda  yerli film izleme keyfi her şekilde sizlere konfor sağlıyor. Gerilim, macera, bilim kurgu, korku, komedi, romantizm ve film izle  seçeneklerinden istediğinizi seçip ayaklarınızı uzatıp izleyebilirsiniz. Karışan, sınır koyan yok. Beğenmediğinizde sonuna kadar izleme gibi bir mecburiyetiniz yok. Geçin bilgisayar başına, canınız ne zaman ve hangi filmi isterse izleyin. İşiniz mi çıktı, dondurun sonra devam edin. Yafa kapatın başka bir zaman izleyin. Kaliteli zamanı evde geçirmenin yolu, 2017 film izleme ile olur. Seç izle, indir sonra izle. Bin bir çeşit film içinden istediğini izle, karar sadece senin.