Bright Netflix 2017 Filmler izle
FavoriteLoadingAdd to favorites

Bright Netflix 2017 Filmler izle

Tek PART Tek PART
1.516

Yayın Hakları İhlalinde Lütfen Bildirimde Bulununuz. +18 Orgların Filmi HD Kalitede izle

Filmin geçtiği devre insanların, orkların, elflerin ve perilerin, başka bir deyişle kısaca tüm fantastik ırkların birlikte yaşadığı bir vakit dilimini anlatıyor.
İnsan ırkına üye Ward ve ork Jakoby gece devriyesinde partner olan iki polis memurudur.
Aralarındaki farklılıkları aşmanın yanında yasası çiğneyenlerle de maçetmektedirler.
Günün birisinde bildikleri dünya tehdit altına girer.
Artık lâhza dişi elfi ve hatalı ellerde tümşeyleri yok edebilecek, oldukçaunutulduğu sanılan bir mukaddes emaneti savunmak içersinde beraberçalışmalıdırlar…
Hollywood’un sevilen yıldızı Will Smith, Joel Edgerton ve Ejderha Dövmeli Kız veyahut yaptığı çıkışın sonrasında sonsuz projede karşımıza çıkan Noomi Rapace’ı başrollerine yerleştiren filmin yönetmen koltuğunda Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer otururken, filmin senaryosu ise meşhur senarist Max Landis’in elinden çıkma.

Yorumlar

< Tüm gün stresli iş ortamı, dışarıdaki iş, evdeki iş derken, insan kendisine bir türlü vakit ayıramıyor. Her sezon yeni sinema filmleri çıkıyor ama ha bu gün, ha yarın derken bir türlü sinemaya bile gidilemiyor. Fakat artık rahatlık, keyif ve tüm filmler evinize geliyor. En son sistem kaliteli çözünürlük ile sizde hd film izleme keyfini evinizde rahat bir ortamda yaşayabilirsiniz. İstediğiniz saatte tüm işlerinizi bitirip, bilgisayar karşısına geçip kaliteli dakikalar geçirebilirsiniz. Her şey parmaklarınızın arsında bulunuyor. Son sistem rahatlık ve güzellik sizlerledir. Artık kendinizi biraz şımartmamın zamanı geldi. Canınızın istediği saatte, en sevdiğiniz filmi izleyebilir hatta birden fazla filmi aynı günde izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Mola sizin ellerinizde, durdurmak sizin ellerinizde, başa getirip yeniden izlemek sizin ellerinizdedir. Online ortamda  yerli film izleme keyfi her şekilde sizlere konfor sağlıyor. Gerilim, macera, bilim kurgu, korku, komedi, romantizm ve film izle  seçeneklerinden istediğinizi seçip ayaklarınızı uzatıp izleyebilirsiniz. Karışan, sınır koyan yok. Beğenmediğinizde sonuna kadar izleme gibi bir mecburiyetiniz yok. Geçin bilgisayar başına, canınız ne zaman ve hangi filmi isterse izleyin. İşiniz mi çıktı, dondurun sonra devam edin. Yafa kapatın başka bir zaman izleyin. Kaliteli zamanı evde geçirmenin yolu, 2017 film izleme ile olur. Seç izle, indir sonra izle. Bin bir çeşit film içinden istediğini izle, karar sadece senin.