Hedefim Sensin izle
FavoriteLoadingAdd to favorites

Hedefim Sensin Yerli Komedi izle

25.922

Hedefim Sensin ile vizyona bomba gibi düşmeye hazırlanan Ata demirer ve Demet akbağ filmden oldukça keyif aldıklarını dile getirdiler. Sinema rekorları kırıcak olan hedefim sensin filmini www.hdfilmizlett.com adresinden sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.
Hedefim Sensin 30 Kasım’da sinemalarda! Ata Demirer ve Demet Akbağ’dan yeniden bir çok defa güldürecek bir Kuzey Ege komedisi! İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden hikâyede, Ata Demirer bukez Zekeriya isminde bir çiğ köfteciyi oynuyor. Zekeriya Taştan, yaşamını İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak kazanmaktadır. ‘Bülbülün çilesi dilindendir’ örneği, Zekeriya da bir gün hatalı yerde,hatalı vakitte öter. Böylece İstanbul’u terk etmek mecburiyetinde kalır. İlk kez ayak bastığı Gökçeada’da yanlızca Zekeriya’nın yaşamıdeğişmekle kalmaz, Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın da yaşamıda tamamen değişir; başka bir deyişle bundan sonra kaderin hedefindesüperherolarımız bulunmaktadır. Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği filmin başrollerini Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can paylaşıyor. Zekeriya’nın bu tatlı macerasında Gökçeada’nın kıyılarında bol kahkaha, aşk ve müzik izleyiciyi bekliyor.

Hedefim Sensin Hd izle  Hedefim Sensin Full izle

Hedefim Sensin Tek Part  izle

Hedefim Sensin sinema çekimi  izle

Yorumlar

kraftwerk101

1 ay önce

FİLM YOK SANIRIM

< Tüm gün stresli iş ortamı, dışarıdaki iş, evdeki iş derken, insan kendisine bir türlü vakit ayıramıyor. Her sezon yeni sinema filmleri çıkıyor ama ha bu gün, ha yarın derken bir türlü sinemaya bile gidilemiyor. Fakat artık rahatlık, keyif ve tüm filmler evinize geliyor. En son sistem kaliteli çözünürlük ile sizde hd film izleme keyfini evinizde rahat bir ortamda yaşayabilirsiniz. İstediğiniz saatte tüm işlerinizi bitirip, bilgisayar karşısına geçip kaliteli dakikalar geçirebilirsiniz. Her şey parmaklarınızın arsında bulunuyor. Son sistem rahatlık ve güzellik sizlerledir. Artık kendinizi biraz şımartmamın zamanı geldi. Canınızın istediği saatte, en sevdiğiniz filmi izleyebilir hatta birden fazla filmi aynı günde izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Mola sizin ellerinizde, durdurmak sizin ellerinizde, başa getirip yeniden izlemek sizin ellerinizdedir. Online ortamda  yerli film izleme keyfi her şekilde sizlere konfor sağlıyor. Gerilim, macera, bilim kurgu, korku, komedi, romantizm ve film izle  seçeneklerinden istediğinizi seçip ayaklarınızı uzatıp izleyebilirsiniz. Karışan, sınır koyan yok. Beğenmediğinizde sonuna kadar izleme gibi bir mecburiyetiniz yok. Geçin bilgisayar başına, canınız ne zaman ve hangi filmi isterse izleyin. İşiniz mi çıktı, dondurun sonra devam edin. Yafa kapatın başka bir zaman izleyin. Kaliteli zamanı evde geçirmenin yolu, 2017 film izleme ile olur. Seç izle, indir sonra izle. Bin bir çeşit film içinden istediğini izle, karar sadece senin.