Hondros 2017 Türkçe Altyazı izle
FavoriteLoadingAdd to favorites

Hondros 2017 Türkçe Altyazı izle

Hondros 2017 Türkçe Altyazı izle 2011 yılında Libya ‘da öldürülene kadar bir çok savaşa katılan fakat asker olmayan bir savaş fotografçısı Chris Hondros ‘ın dramatik hayat hikayesini izleyeceğiz. Chris Hondros vietnam savaşından bu yana modern savaş fotografçılığı yaparken bir çok kötü olayla karşılaşmıştır. Fotograçılığı yaptığı savaşların başından sonuna kadar en ince detayına kadar fotograflayan Chris Hondros kendi mesleğinin öncülerinden biridir. Dramatik belgeselimiz Hondros 2017 yi sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Yorumlar

albatros gezgin

9 ay önce

Oturduğunuz yerde sizi şöyle bir sallıyor ve tüm gerçekliği ile olayların ortasında bırakıyor.Zaman ve mekan kavramınız kayboluyor.O anı insanlardaki düşünceyi size yaşatıyor ve kendinizdende bir şeyler katmanıza neden oluyor.
Sonu dramatik evet her savaş muhabirinin başına gelen şeyler bu işi yapmak gerçekten özveri ve sevmek cesaret ister.

< Tüm gün stresli iş ortamı, dışarıdaki iş, evdeki iş derken, insan kendisine bir türlü vakit ayıramıyor. Her sezon yeni sinema filmleri çıkıyor ama ha bu gün, ha yarın derken bir türlü sinemaya bile gidilemiyor. Fakat artık rahatlık, keyif ve tüm filmler evinize geliyor. En son sistem kaliteli çözünürlük ile sizde hd film izleme keyfini evinizde rahat bir ortamda yaşayabilirsiniz. İstediğiniz saatte tüm işlerinizi bitirip, bilgisayar karşısına geçip kaliteli dakikalar geçirebilirsiniz. Her şey parmaklarınızın arsında bulunuyor. Son sistem rahatlık ve güzellik sizlerledir. Artık kendinizi biraz şımartmamın zamanı geldi. Canınızın istediği saatte, en sevdiğiniz filmi izleyebilir hatta birden fazla filmi aynı günde izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Mola sizin ellerinizde, durdurmak sizin ellerinizde, başa getirip yeniden izlemek sizin ellerinizdedir. Online ortamda  yerli film izleme keyfi her şekilde sizlere konfor sağlıyor. Gerilim, macera, bilim kurgu, korku, komedi, romantizm ve film izle  seçeneklerinden istediğinizi seçip ayaklarınızı uzatıp izleyebilirsiniz. Karışan, sınır koyan yok. Beğenmediğinizde sonuna kadar izleme gibi bir mecburiyetiniz yok. Geçin bilgisayar başına, canınız ne zaman ve hangi filmi isterse izleyin. İşiniz mi çıktı, dondurun sonra devam edin. Yafa kapatın başka bir zaman izleyin. Kaliteli zamanı evde geçirmenin yolu, 2017 film izleme ile olur. Seç izle, indir sonra izle. Bin bir çeşit film içinden istediğini izle, karar sadece senin.